Вітаємо переможців наукової студентської конференції “Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України”!31 Травня 2016р.

1 місце

Чернишова Вікторія Вадимівна, Корчинський Владислав Вікторович, 4 курс, спец. 6502. Моделювання кредитних ризиків позичальників - фізичних осіб. Науковий керівник Матвійчук А.В., д.е.н., професор.

2 місце

Гузенко Оксана Ю.., 4 курс, спец. 6502. Аналіз ефективності злиття підприємств на прикладі угоди Facebook та WhatsApp. Науковий  керівник Тарасова Л.Г., к.ф.-м.н., доцент.

3 місце

Вишатицька Ольга Ярославівна, 2 курс, спец. 6502. Прогнозування демографічної ситуації в Україні. Науковий керівник Юнькова О. О., к. ф.-м. н., доцент.

Клочко Ростислав Сергійович, 2 курс, спец. 6502. Прогнозування ціни на бензин. Науковий  керівник  Юнькова О. О., к. ф.-м. н., доцент.

Кучер Павло Вікторович, 2 курс, спец. 6502. Прогнозування безробіття в Україні. Науковий  керівник  Юнькова О. О., к. ф.-м. н., доцент.

Пилипенко Євгенія Володимирівна, 2 курс, спец. 6502. Економіко-статистичний аналіз продуктивності праці (на прикладі ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча». Науковий  керівник  Юнькова О. О., к. ф.-м. н., доцент.