Вітаємо студенток 4-го курсу КНЕУ спеціалізації «Економічна кібернетика» Васьківську Наталію та Холод Владиславу з перемогою в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці»!30 Березня 2017р.

Вітаємо студенток  4-го курсу КНЕУ спеціалізації «Економічна кібернетика» Васьківську Наталію та Холод Владиславу, котрі  вибороли 1-ше місце ІІ туру у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці» (науковий керівник – доцент кафедри економіко-математичного моделювання Коляда Юрій Васильович).

Науковий керівник: канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання Коляда Юрій Васильович.