10.10.2017 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Деякі аспекти економетрики".10 Жовтня 2017р.

Тема доповіді: Деякі аспекти економетрики
Доповідач: Водзянова Наталія Костянтинівна, старший викладач кафедри економіко-математичного моделювання, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

Анотація.
У доповіді представлено структуроване бачення інструментарію економетрики, зроблено історичний екскурс щодо деяких економетричних методів та описані особливості використання відомих «класичних» математичних та статистичних методів та моделей в умовах сучасної економіки.