11.04.2017 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Моделювання процесів розвитку на рівні регіону".12 Квітня 2017р.

11.04.2017 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Моделювання процесів розвитку на рівні регіону".11.04.2017 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Моделювання процесів розвитку на рівні регіону".

ДоповідачЄфанова Тетяна Ігорівна, аспірант кафедри економічної кібернетики, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (м. Дніпро)
Науковий керівник: Огліх Валентина Валеріївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики.