21.11.2016. Засідання всеукраїнського семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема: "Системний аналіз та моделювання впливу взаємоузгодженості монетарної та фіскальної політики на мароекономічну стабільність22 Листопада 2016р.

21.11.2016 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Системний аналіз та моделювання впливу взаємоузгодженості монетарної та фіскальної політики на мароекономічну стабільність".

Доповідач: Дадашова Первін Акіфівна, асистент кафедри фінансів, аспірантка (PhD) кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія"
Науковий керівник: Лук’яненко Ірина Григорівна, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська Академія"