Вітаємо переможців щорічної студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України»26 Червня 2016р.

Результатом поглиблення міждисциплінарного підходу була участь студентів у Щорічній науковій студентській конференції КНЕУ, які під керівництвом викладачів кафедри виступили з доповідями на різних платформах конференції та отримали призові місця.

Платформи 83 щорічної студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України», в роботі яких приймали участь студенти під керівництвом викладачів кафедри:

«Економіка і менеджмент» (факультет міжнародної економіки та менеджменту)

-         студентка Мостова Єлизавета, тема доповіді «Прогнозування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції на основі застосування сучасних інформаційних технологій»;

«Корпоративні фінанси» (фінансово-економічний факультет)

-         студент 2 курсу Судак Геннадій Геннадійович, тема доповіді «Економічна стійкість підприємств та інноваційні підходи до її оцінки»;

«Інноваційно-інвестиційна модель розвитку України у спільному Європейському просторі» (факультет міжнародної економіки і менеджменту)

-         студентка 2 курсу Кривець Я., тема доповіді «Особливості використання економіко-математичного моделювання при управлінні експортною діяльністю»;

«Глобальні виклики та розвиток маркетингу» (факультет маркетингу)

-          студентка 2 курсу Смірнова Д.В., тема доповіді «Особливості використання економіко-математичного моделювання в транспортній логістиці»;

-         студент 5 курсу Батусов В., доповідь на тему «Використання експертних оцінок в ранжуванні методів підбору персоналу»;

-         студент 2 курсу Дзюма І., доповідь на тему «Врахування кількісних та якісних факторів в дослідженні формування ціни»;

«Сучасні тенденції та інноваційні домінанти розвитку соціально-трудової сфери» (факультет управління персоналом, соціології та психології)

-          студент 2 курсу Пічко В., доповідь на тему «Використання економетричних моделей для прогнозування значень економічного показника».

За результатами роботи платформ майже всі перелічені доповіді студентів посіли призові місця:

студентка Мостова Єлизавета (науковий керівник к.е.н., доцент Савіна С.С.) посіла 1 місце;

студент Пічко В. (науковий керівник ст. викл. Шатарська І.Ф.) посів 2 місце;

студент Батусов В. (науковий керівник ст. викл. Шатарська І.Ф.) посів 2 місце;

студентка Смірнова Д.В. (науковий керівник асистент Кравченко В.Л.) посіла 2 місце;

студент Судак Геннадій Геннадійович (науковий керівник к. ф.-м. н., доцент Волощук С.Д.) посів 3 місце.